BABOLAT PLAY

První ELEKTRONICKÁ tenisová raketa na světě! koupit v e-shopu

ELEKTRONICKÁ RAKETA BABOLAT PLAY JE URČENA PRO VŠECHNY TYPY HRÁČŮ, KTEŘÍ CHTĚJÍ POZNAT SVOU HRU. 
A PRO HRÁČE KTEŘÍ SE CHTĚJÍ ZLEPŠOVAT A ZAŽÍT NOVÉ ZÁŽITKY A ZKUŠENOSTI!


Co je raketa Babolat play?
Raketa Babolat Play je raketa Babolat Pure Drive s integrovaným elektronickým modulem

 

BABOLAT PLAY obsahuje kompletní balíček

 

APLIKACE BABOLAT PLAY

 

Data nahrané na raketě Babolat Play jsou nahrány do Vašeho chytrého telefonu pomocí připojení Bluetooth nebo do PC pomocí USB kabelu.

Používání webových stránek a aplikace je velmi jednoduché a intuitivní.
Získáte přehled o své hře a jednoduše může svou hru porovnat nebo sdílet s ostatními hráči.

 

MĚŘENÍ - NÁČÍTÁNÍ A ZAPISOVÁNÍ DAT

POHYBOVÝ SENZORY: MĚŘÍ POHYB V PROSTORU A RYCHLOST RAKETY
VIBRACE: URČÍ MÍSTO KDE BYL MÍČ NA RAKETĚ ODEHRÁN

 

ZÁKLADNÍ ZNAKY - FUNKCE A APLIKACE

PULSE Vizualizace Vašeho herního stylu. Pomocí celkového skóre Pulsu se umísťujete na žebříčku ve skupině Babolat Play. Pulse je založen na 3 aspektech: technice, síle a vytrvalosti. Pulse se zobrazí až po 2 potvrzených sekcích, Pulse je kompletně zobrazen po 6 potvrzených sekcích.
 

ANALÝZA Tato funkce Vám umožňuje analyzovat veškeré aspekty Vaší hry: váš styl, zda se Váš backhand zlepšute či zhoršuje, zda jste dosáhli osobního rekordu... Nalezněte veškeré informace o Vaších herních sekcích na ploše aktivit. Po stažení herní sekce z Vaší rakety, se tato sekce hned zobrazí na této ploše. Pro aktualizaci Vaší statistiky je nutné každou sekci po stažení potvrdit.
 

EVOLUCE Díky Evoluci máte jednoduchý, ale detailní přehled o Vašem pokroku. Posuňte se v čase a podívejte se na vývoj Vaší hry -jednoduše klikněte na Vaší poslední sekce a zjistěte, jak se zlepšujete.
 

SKILLS Čím více trénujete různé typy úderů, tím více se zlepšujete. Váš level indikuje, jak tvrdě hrajete a trénujete. Každý úder zahraný raketou je započítáván pro splnění nutného počtu pro postup do dalšího levelu. Pokud dosáhnete 100% ve všech požadovaných úderech, dostanete se do dalšího levelu.
 

KOMUNITA Skupina lidí používající raketu Babolat Play. Zde se můžete porovnat se svými přáteli a zjistit, kdo má obdnobné dovednosti jako Vy. Jedná se vlastně o žebříček lidí hrající s raketou Babolat Play. Můžete se zde i podívat do profilu ostatních hráčů a porovnat si své Pulsy...
 

VERSUS Pomocí funkce Versus můžete porovnat svůj Pulse se zbytkem hráčů v Play komunitě. Vyberte si jednoho ze svých přátel a porovnejte si své Pulsy.
 

Více informací získáte na na stránce BABOLAT PLAY
TENISTEAM.cz oficiální dealer BABOLAT PLAY PURE DRIVE